Reference klientů

Spokojený klient je cílem mé práce…

⇒ Úvodní stránka | Reference

let zkušeností

Se spoluprací s paní Koníčkovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pomohla mi, jak s prodejem, tak i s následnou koupí bytu. Dodržela moje požadavky a dojednala takové podmínky, které vyhovovaly oběma stranám. Vše potřebné zajistila, ať už se jednalo o samotný výběr a prohlídku bytu, tak i smlouvu o prodeji, komunikaci s bankou, notářem, katastrálním i finančním úřadem. Pokud se na ni obrátíte, můžete očekávat, že se Vám bude plně věnovat a vždy bude s Vámi vstřícně a na rovinu jednat.

A. Borovská – Břeclav, spokojená klientka

Na paní Koníčkovou jsme se s manželem obrátili z důvodu prodeje rodinného domu. Byli jsme nadmíru spokojeni nejen s opravdu rychlým prodejem, ale také i s prodejní cenou, kterou jsme od nových majitelů domu obdrželi. Paní Koníčkovou proto určitě doporučujeme.

I. Jílková – Lednice, spokojená klientka

Paní Koníčková měla na starost prodej našeho bytu v Břeclavi, zařídila vše potřebné, co se prodeje týkalo. Ulehčila nám dost práce, času a i peněz, moc děkujeme.

F. Lutonský – Břeclav, spokojený klient

Paní S. Koníčkovou doporučujeme z několika důvodů, profesionální ale zároveň lidský přístup, s její ochotou jsme byli nadmíru spokojeni. Pokud ještě někdy budeme prodávat byt, dům nebo jinou nemovitost, nebudeme váhat a určitě se na ni obrátíme.

N. Jiráková – Břeclav, spokojená klientka

let

Ano, přesně tak dlouho se v realitách pohybuji. Během této doby jsem získala bohaté zkušenosti z realitní oblasti, za které vděčím především svým klientům, kteří mi důvěřují.

Proberme to u dobré kávy

Není nad osobní setkání. A proto Vás zvu na dobrou kávu nebo čaj ☕.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.