Mgr. Soňa Koníčková

Práce je mým koníčkem…

⇒ Úvodní stránka | O mně

let zkušeností

Hlavním cílem a smyslem mojí práce, je ukázat lidem, že zde existuje slušná realitní kancelář, která má na prvním místě vždy spokojeného klienta. Pomáhám Vás s prodejem, pronájmem a koupí nemovitosti, u které se soustřeďuji také na vzdělávání a podporu při realizaci.

Během 18ti let provozování realitní činnosti mně svěřilo důvěru mnoho klientů, díky kterým jsem mohla získat bohaté zkušenosti, které se v mé práci projevují. Jsem si dobře vědoma toho, co pro každého člověka představuje koupě či prodej té správné nemovitosti.

Vzhledem k tomu, že spolupracuji s dalšími odborníky, zařizuji pro Vás i spoustu dalších činností jako např. hypotéční úvěr na bydlení. Máte tak vše „pod jednou střechou“ a tím šetříte hlavně svoje finance a čas.

Neprezentuji se jako standardní realitní makléř, jsem člověk, který si při své realitní práci zachovává lidský rozměr a morální zásady.

Navštívit mě můžete v kanceláři v Břeclavi. Realitní služby ovšem zajišťuji nejen v rámci Regionu Břeclav a Hodonín, ale i pro široké okolí.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Proberme to u dobré kávy

Není nad osobní setkání. A proto Vás zvu na dobrou kávu nebo čaj ☕.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.